
Лічильник холодної води класу "С" Zenner MNK-N Ду15
від 1 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник мокроход холодної води класу "С" Zenner MNK-RP-N Ду15
Багатоструменевий лічильник мокроход Zenner MNK-N — високоякісний лічильник води для побутових потреб для високоточного і захищеного від несанкціонованого доступу вимірювання обсягу споживання води.
Zenner MNK-N — це лічильник води, метрологічного класу С (R160), що має широке поширення, призначений для вимірювання об'єму холодної води з температурою до 50 °С. Сучасний стан конструкції гарантує точні результати вимірювань, мінімальне навантаження на підшипники і тривалий термін служби. Постійне вдосконалення дозволяє отримати найбільш точні результати вимірювань і кращу довгострокову стабільність. Його конструкція гарантує високі експлуатаційні характеристики, мінімальні навантаження на підшипники і тривалий термін служби.
У лічильника води Zenner у виконанні MNK-RP-N ролики лічильного механізму знаходяться в окремій камері герметичної, яка наповнена захисною рідиною. Завдяки цьому ролики не стикаються з водою та відкладеннями і знімання даних можливе при сильному забрудненні або великому вмісті заліза у воді.
Основні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ZENNER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Тип лічильника | Механічний |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Використання | Для холодної води |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 3.13 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 2.5 куб.м/год |
| Метрологічний клас | С |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 50 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 165 мм |
- Ціна: від 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка - картонна коробка.




