
Лічильник тепла ультразвуковий QALCOSONIC E3 Ду15
від 6 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник тепла компактний ультразвуковий AXIOMA QALCOSONIC E3
Діаметр умовного проходу: Ду15
Ультразвуковий теплолічильник QALCOSINIC E3 призначений для вимірювання витраченої енергії для опалення та охолодження.
Застосовується в комерційному обліку споживаної енергії в індивідуальних або центральних об'єктах опалення (у житлових будинках, підприємствах, організаціях, промислових, комунальних об'єктах), у яких теплоносієм є вода.
Лічильник призначений для встановлення на подавальному або зворотному трубопроводах систем теплопостачання.
Теплолічильник випускається у двох варіантах конструктивного виконання: з постійно підключеними датчиками температури або з датчиками температури, що відокремлюються.
Клас точності - 2 LST EN1434-1:2016
Одиниці виміру - kWh, MWh, GJ, Gcal
Граничне значення температури вимірюваного середовища - 0,1 °C...90 °C (за спеціальним замовленням і тільки при монтажі електронного блоку на стіні 0,1 °C....130 °C)
Довжина сполучного кабелю між перетворювачем витрати та обчислювачем - 1,2 м
(2,5 м; 5 м 10 м. - за спеціальним замовленням)
Допустимий максимальний тиск вимірюваного середовища (номінальний тиск PN) - 16 bar або 25 bar
Діапазон вимірювання різниці температур - 2...70 K або 3...70 K
Лічильник забезпечує реєстрацію архівних та підсумкових показань величин за місяці, дні або за години в енергонезалежній пам'яті. Архівні показання величин зчитуються лише дистанційним способом (за допомогою засобів дистанційного зчитування). Архівні показання протягом місяців додатково виводяться і на індикатор.
Архівні показання величин формуються за години, добу та місяці.
Архів розрахований на період:
для зберігання середньогодинних показань величин – 1480 годин
для зберігання середньодобових показань величин – 1130 діб
для зберігання середньомісячних показань величин – 36 місяців.
Час зберігання архівних даних – щонайменше 36 місяців.
Час зберігання виміряних інтегрованих параметрів (у тому числі і при відключеному живленні лічильника) не менше ніж 15 років.
Зовнішні інтерфейси лічильника
Оптичний порт
Інтерфейси на замовлення:
(Вибирає користувач при замовленні, допускається застосовувати обидва одночасно):
- Mbus
- RF 868MHz (wMbus S1, T1 або LoRa)
Додаткові вставні модулі інтерфейсів (вибирає користувач під час замовлення, допускається лише один тип зі списку):
- M-Bus
- CL (Токова петля)
- RS485 (MODBUS або BacNet)
- MiniBus
Зовнішні інтерфейси призначені для читання даних та параметризації лічильника. Дротові інтерфейси зв'язку гальванічно розв'язані.
При живленні лічильника від внутрішньої батареї, задля економії часу роботи батареї, час зв'язку через провідні інтерфейси автоматично обмежується - загалом до 16 годин на місяць. Невикористаний ліміт часу зв'язку підсумовується. Якщо ліміт часу комунікації минув, інтерфейс блокується, і тільки після зміни чергової години буде додано новий ліміт часу (80 секунд для кожної наступної години).
Для підключення провідних інтерфейсів лічильник поставляється з кабелем, що постійно підключений, довжиною 1,5 м.
Оптичний порт (інтегрований на лицьовій панелі обчислювача), призначений для зчитування даних M-bus протоколу, для параметризації лічильника і для управління вихідними оптичними імпульсами в режимі перевірки. Він активується натисканням кнопки (і автоматично вимикається через 5 хвилин після закінчення зв'язку або після натискання кнопки).
Живлення лічильника (один із варіантів, залежно від комплектації):
- одна або дві внутрішні літієві (Li-SOCl2) батареї типу AA 3,6 V, для роботи не менше ніж на 15 + 1 років,
- або від зовнішнього джерела живлення 12..42 V DC або 12...36 V 50/60Hz AC, споживаний струм не більше 20 мА,
-або від мережі 230 V (+10%, - 15%) 50/60Hz AC, споживаний струм не більше 5 мА
Характеристики витрати

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axioma |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид теплолічильника по складності | Компактний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Область застосування теплолічильника | Системи кондиціонування, Системи холодопостачання, Системи опалення квартир житлових будинків, Системи опалення будинків індивідуальної забудови, Промислові підприємства, Об'єкти ЖКГ |
| Вимірюване середовище | Вода |
| Тип теплолічильника | Ультразвуковий |
| Умовний прохід | 15 |
| Мінімальна температура теплоносія | 0.1 |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Мінімальна різниця тeмпeрaтур, hotmin | 2 град. |
| Максимальна різниця температур, Δtmax | 70 |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/ Вертикальний/ схильний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага | 0.7 кг |
| Вимірювання витрати, min | 0.006 куб. м |
| Вимірювання витрати, max | 1.2 куб. м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна витрата, Qmax | 1.2 куб. м/час |
| Номінальна витрата, Qn | 0.6 куб. м/час |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.006 куб. м/час |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 рік |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Поріг чутливості, не більш ніж | 0.003 куб. м/год |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 110 мм |
- Ціна: від 6 800 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське упакування - картонна коробка.

