
Лічильник тепла компактний Sensus PolluCom EX DN15
11 160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (38) 279-54-75
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! На даний час лічильник не постачається. Нова модель - Sensus PolluCom FX.
Лічильник тепла компактного типу Sensus PolluCom EX DN15. Для приватного будинку, квартири.
З механічним витратоміром. Живлення від вбудованої батареї, термін експлуатації — 6 років. Міжповірочний інтервал — 4 роки.
Номінальна витрата теплоносія — 0,6 або 1,5 куб.м/год. Максимальна температура до 95 град.С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sensus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип теплолічильника | Механічний |
| Вимірювана середа | Вода |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Мінімальна температура теплоносія | 5 град. |
| Мінімальна різниця температур, Δtmin | 3 град. |
| Максимальна різниця температур, Δtmax | 100 град. |
| Метрологічний клас | С |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Область застосування теплолічильника | Об'єкти ЖКГ, Промислові підприємства, Системи опалення будинків індивідуальної забудови, Системи опалення квартир житлових будинків |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Латунь, Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид теплолічильника по складності | Квартирний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 160 ₴
