
Лічильник газу Dresser (Itron) (Actaris) мембранний ACD G16
від 24 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (38) 279-54-75
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лічильник газу Dresser (Itron) (Actaris) мембранний ACD G16.
Динамічний діапазон 1:160.
Виконання "O" - під НЧ датчик.
Виконання "C" - під індуктивний датчик, радіомодуль.
Комплект монтажних частин Ду40 мм (штуцер, гайка, прокладка) - замовляється додатково.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itron |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування лічильника | Комунально-побутової |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Умовний прохід | 40 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 25 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 16 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.16 куб.м/год |
| Похибка | ±1,5% |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приєднувальний розмір | 1 1/2" |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | -25 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 55 град. |
| Міжповірочний інтервал | 2 років |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Емаль |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Колір | Білий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 24 600 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка - картонна коробка. Рекомендуємо додатково захищати лічильник при перевезенні.

