
Лічильник холодної води турбінний BAYLAN W-6 Ду50
від 11 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (38) 279-54-75
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лічильник води турбінний типу Woltman Baylan W-6 Ду50
Лічильник води турбінний Baylan W призначений для обліку холодної води.
Лічильники застосовуються у комерційному, промисловому і комунальному господарстві, також встановлюються на питну воду.
В основному використовується в домовому обліку, обліку рідин, на заводах, промислових підприємствах, установки на скважинах з великими диапазонами витрат. Використовується в суднобудівній промисловості, для промислової води, чистої води, води із зворотнього осмоса.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BAYLAN W:- Робоче положення - горизонтальне, вертикальне
- Діаметр: DN 50
- Тиск: PN 16
- Температура: Tmax = 50 °C
- Приєднання - фланцеве (ГОСТ 12820-80 фланець)
- Метрологічний клас - R80 (B)
- Антимагнітний захист
- Диапазон робочого тиску - від 0,03 МПа до 1,6 МПа
МОДУЛІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ BAYLAN W:
- Імпульсний (ціна імпульсу 0,1 м3 від DN50 до DN125, 1 м3 DN125-200)
- M-BUS
- ModBus
- AMR
- Lora RF
- лічильний механізм сухого типу захищений від попадання вологи, клас герметичності IP67 (можливість замовлення приладів із захистом IP68)
- низький поріг запуску
- корпус водоміра фарбують всередині і зовні, що забезпечує додатковий захист від зносу
- малі втрати тиску
- оптичний перетворювач.
- надійність і ремонтопридатність
- мала монтажна довжина
- міжповірочний інтервал в Україні: 4 роки
Сертифіковані Укрметертестандарт, ISO.
Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAYLAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 31.25 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 25 куб.м/год |
| Перехідна витрата, Qi | 0.5 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.312 куб.м/год |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Використання | Для холодної води |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Вид водолічильника | Турбінний |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Метрологічний клас | В |
| Похибка | ±2% |
| Тип лічильника | Механічний |
| Область застосування лічильника | Промисловий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | 5 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 50 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Колір | Синій |
| Покриття | Емаль |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 200 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 700 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка – дерев'яний ящик або картонна коробка.

