
Кран кульовий сталевий фланцевий Ду65/65 для води, пари, газу, нафтопродуктів INTER.VAL
3 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Кран кульовий фланцевий для води, пари, газу, нафтопродуктів INTERVAL (ІНТЕРВАЛ)
На даний час цей товар не поставляється! Можемо запропонувати аналоги.
Призначений для перекриття потоку робочого середовища в трубопроводах.
Добре зарекомендував себе на ринку України, широко застосовується при розподілі природного газу, на промислових підприємствах, теплоенерго, котельнях, об'єктах ЖКГ, в будівництві, на олійноекстракційних заводах.
Матеріал корпусу - вуглецева сталь.
Матеріал кулі - нержавіюча сталь.
Ущільнення кулі - фторопласт.
Повнопрохідний. Ду65 мм.
Ресурс - 10000 циклів.
Термін служби - 25 років.
Ціни наведені з урахуванням ПДВ!
Підтвердженням бронювання товару є виписаний рахунок-фактура.
Відправляємо по Україні Новою Поштою, САТ-ом, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 65 мм |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря, Нафтопродукти, Пароводяна суміш |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Синій |
| Вага | 10.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 2 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 300 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Кран |
- Ціна: 3 500 ₴
- Спосіб упаковки: Каждый кран упакован в плотную полиэтиленовую пленку.


