
Лічильник гарячої води багатоструменевий класу "С" BAYLAN TK-3S Ду25
від 5 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник гарячої води сухохідний багатоструменевий класу "С" BAYLAN TK-3S Ду25
Лічильник води домовий, загальнобудинковий Baylan TK призначений для обліку води, у тому числі у вологих приміщеннях, підвалах, шахтах, з можливістю затоплення. Лічильники Baylan TK мають волого-, пилозахист IP-68, оскільки лічильний механізм запаяний (вакуумний).
Лічильники застосовуються у комерційному, промисловому та комунальному господарстві, також встановлюються на питну воду.
В основному використовуються в будинковому обліку, обліку рідин на підприємствах, в офісах, комерційній нерухомості, для встановлення на свердловинах. Застосовується в суднобудівній промисловості, для промислової води, чистої води, води зі зворотного осмосу, системах фільтрації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BAYLAN TK
Робоче положення - горизонтальне, вертикальне
Діаметр: DN 25
Тиск: PN 16
Температура: Tmax = 90 °C
Приєднання - муфтове (різьбове)
Метрологічний клас - R=160 (клас точності С згідно з ГОСТ)
Антимагнітний захист
Діапазон робочого тиску – від 0,001 МПа до 1,6 МПа
ВАКУУМНИЙ РАХУНКОВИЙ МЕХАНІЗМ IP-68 (опція).
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ BAYLAN TК
- рахунковий механізм сухого типу захищений від влучення вологи, клас герметичності IP68 (затоплення до 1 метра)
- низький поріг запуску
- малі втрати тиску
- оптичний перетворювач.
- надійність та ремонтопридатність
- мала монтажна довжина
- міжповірочний інтервал в Україні: 4 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAYLAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Умовний прохід | 25 |
| Вага | 1.92 кг |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/ Вертикальний |
| Використання | Для гарячої води |
| Сфера застосування лічильника | Промисловий |
| Тип водолічильника | Крильчастий |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Максимальна витрата, Qmax | 7.875 куб. м/час |
| Номінальна витрата, Qn | 6.3 куб. м/час |
| Перехідна витрата, Qi | 0.063 куб. м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.039 куб. м/час |
| Метрологічний клас | З |
| Тип лічильника | Механічний |
| Додаткові характеристики | |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Втрата тиску | 0.6 бар |
| Колір | Червоний |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | 5 град. |
| Макс. температура вимірюваного середовища | 90 °С |
| Міжповірочний інтервал | 4 рік |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Монтажна довжина | 260 мм |
- Ціна: від 5 100 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка – картонна коробка.

