
Лічильник води мокрохід Baylan TY-2 класу "С" Ду20
від 1 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник води домовий, загальнобудинковий МОКРОХІД Baylan TY призначений для обліку води у вологих приміщеннях, підвалах, шахтах, з можливістю затоплення до 1 метра!
Лічильники застосовуються у комерційному, промисловому та комунальному господарстві, також встановлюються на питну воду.
В основному використовуються в будинковому обліку, обліку рідин на підприємствах, в офісах, комерційній нерухомості, для встановлення на свердловинах. Застосовується в суднобудівній промисловості, для промислової води, чистої води, води зі зворотного осмосу, системах фільтрації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BAYLAN TY:
· Робоче положення - горизонтальне, вертикальне
· Діаметри: DN 15-40
· Тиск: PN 16
· Температура: Tmax = 50°C
· Приєднання - муфтове (різьбове)
· Метрологічний клас - R=160 (клас точності С)
· Антимагнітний захист
· Діапазон робочого тиску - від 0,001 МПа до 1,6 МПа
МОДУЛІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ BAYLAN TY:
· Імпульсний (ціна імпульсу 10 л/імп)
· M-BUS
· ModBus
· AMR
· Lora RF
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ BAYLAN TY
· Рахунковий механізм сухого типу захищений від попадання вологи, клас герметичності IP68 (затоплення до 1 метра)
· низкий поріг запуску
· малі втрати тиску
· оптичний перетворювач
· надійність та ремонтопридатність
· мала монтажна довжина
· межповірочний інтервал в Україні: 4 роки
|
Найменування |
DN, мм |
Q3, м.куб/час |
Pmax, bar |
Tmax, °C |
L, мм |
Спосіб монтажу |
|
Baylan TY-5 R160 |
15 |
2,5 |
16 |
50 |
165 |
різьба, H,V |
|
Baylan TY2 R160 |
20 |
4,0 |
16 |
50 |
190 |
різьба, H,V |
|
Baylan TY-3 R160 |
25 |
6,3 |
16 |
50 |
260 |
різьба, H,V |
|
Baylan TY-26 R160 |
32 |
10 |
16 |
50 |
260 |
різьба, H,V |
|
Baylan TY-9 R160 |
40 |
16 |
16 |
50 |
300 |
різьба, H,V |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAYLAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 5 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 4 куб.м/год |
| Перехідна витрата, Qi | 0.04 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.025 куб.м/год |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Використання | Для холодної води |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Метрологічний клас | С |
| Тип лічильника | Механічний |
| Область застосування лічильника | Промисловий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | 5 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 50 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Втрата тиску | 0.6 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір | Синій |
| Покриття | Емаль |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 190 мм |
| Висота | 108.5 мм |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: від 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання — картонна коробка.

