
Зварювальні електроди ВІСТЕК УОНІ 13/55 d=5,0 мм розпродаж
від 40 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (38) 279-54-75
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зварювальні електроди ВІСТЕК УОНІ 13/55 d=5,0 мм, пачка 5 кг розпродаж складських залишків
Залишок – 125 кг. Фото – реальне. Складське зберігання на складі, що опалюється.
Знаходяться у м. Хмельницький. Відправлення САТ-ом, Делівері, Новою Поштою Україною.
Вид покриття: основне
Умовне позначення та класифікація:
Е50А-УОНІ 13/55-d-УД
Е514-Б20
ГОСТ 9466-75
ТУ У 05416923.015-96
| ГОСТ 9467-75 | Э50А |
| AWS A 5.1 | E 7015 |
| DIN 1913 | E 51 43 B 20 |
| ISO 2560 | E 51 4 B 20 |
| EN 499 | E 38 3 B 22 |
Призначення та сфера застосування:
- для ручного дугового зварювання на постійному струмі зворотної полярності відповідальних конструкцій з вуглецевих (типу 08, 20, 20Л, Ст.3, Ст.4) і низьколегованих (типу 16ГС, 09Г2С) марок сталей, коли до металу зварних швів пред'являються підвищені вимоги та ударної в'язкості;
- рекомендуються для зварювання конструкцій, що працюють в умовах знижених температур та знакозмінних навантажень;
- зварювання виробляють тільки на короткій довжині дуги методом спирання по ретельно очищеним кромкам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІСТЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 5 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З основним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 40 ₴/кг
