
Лічильник води одноструменевий класу "С" BAYLAN KK Ду40
від 7 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник води одноструменевий Baylan KK-17, клас «С» Ду40
Лічильник води домовий, загальнобудинковий Baylan KK призначений для обліку води, у тому числі у вологих приміщеннях, підвалах, шахтах, з можливістю затоплення. Лічильники Baylan KK, TK мають волого-, пилозахисту IP-68, оскільки лічильний механізм запаяний (вакуумний).
На воду з дрібними домішками (брудом) можна застосовувати КК-15, КК-16, КК-17 (у версії без фільтра та зворотного клапана).
Лічильники застосовуються у комерційному обліку, промисловому та комунальному господарстві, також встановлюються на питну воду.
В основному використовуються в будинковому обліку, обліку рідин на підприємствах, в офісах, комерційній нерухомості, для встановлення на свердловинах. Застосовується в суднобудівній промисловості, для промислової води, чистої води, води зі зворотного осмосу, системах фільтрації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BAYLAN KK:
· Робоче положення - горизонтальне, вертикальне
· Діаметри: DN 25-40
· Тиск: PN 16
· Температура: Tmax = 50°C
· Приєднання - муфтове (різьбове)
· Метрологічний клас - R=160(клас точності З згідно з ГОСТ)
· Антимагнітний захист
· Діапазон робочого тиску - від 0,001 МПа до 1,6 МПа
· ВАКУУМНИЙ РАХУНКОВИЙ МЕХАНІЗМ IP-68
МОДУЛІ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ BAYLAN KK:
· Імпульсний (ціна імпульсу 10 л/імп)
· M-BUS
· ModBus
· AMR
· Lora RF
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ BAYLAN KК
· Рахунковий механізм сухого типу захищений від попадання вологи, клас герметичності IP68 (затоплення до 1 метра)
· низький поріг запуску
· малі втрати тиску
· оптичний перетворювач.
· надійність та ремонтопридатність
· мала монтажна довжина
Міжповірочний інтервал в Україні: 4 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAYLAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Стан | Нове |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Умовний прохід | 40 |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/ Вертикальний |
| Використання | Для холодної води |
| Тип водолічильника | Крильчастий |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Максимальна витрата, Qmax | 20 куб. м/час |
| Номінальна витрата, Qn | 16 куб. м/час |
| Перехідна витрата, Qi | 0.16 куб. м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.1 куб. м/час |
| Метрологічний клас | З |
| Тип лічильника | Механічний |
| Додаткові характеристики | |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Колір | Синій |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Макс. температура вимірюваного середовища | 50 °С |
| Міжповірочний інтервал | 4 рік |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Монтажна довжина | 300 мм |
- Ціна: від 7 800 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське упакування - картонна коробка.

