
Мембранний лічильник газу Pietro Fiorentini G10 MM
від 8 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Мембранний лічильник газу Pietro Fiorentini G10 MM
Мембранний лічильник газу G10 MM призначений для вимірювання обсягу природного газу (за ГОСТ 5542-87) або інших неагресивних газів, і застосовується для обліку природного газу в житлово-комунальній, виробничій та комерційній сферах. Лічильники серії MM відповідають високим стандартам точності та надійності для мембранних лічильників, а також проходять кілька суворих процедур контролю якості. Зовнішній корпус виконаний із оцинкованої сталі для протидії корозії.
Лічильники відповідають EN1359:1998/A1:2006 та рекомендаціям OIML; сертифікат 2014/34/UE. Корпус стійкий до високих температур відповідно EN1359:1998/A1:2006 – 6.5.5.
Межі основної відносної похибки, що допускається, за нормальних умов:
Qmin ≤ Q < 0,1 Qnom — ±3,0%;
0,1 Qnom ≤ Q ≤ Qmax ± 1,5%.
Міжосьова відстань між штуцерами 250мм.
Лічильник повинен зберігатися в сухих опалюваних і вентильованих приміщеннях при температурах навколишнього середовища від –30 °С до +65 °С та відносній вологості повітря до 80% при температурі 25 °С за відсутності у навколишньому середовищі пар кислот, лугів та інших агресивних домішок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pietro Fiorentini |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Область застосування лічильника | Комунально-побутової |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Максимальна витрата, Qmax | 16 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 10 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.1 куб.м/год |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Приєднувальний розмір | 1 1/4" |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | -25 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 55 град. |
| Міжповірочний інтервал | 8 років |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: від 8 100 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка – картонна коробка.
