
Лічильник холодної води Zenner MTKD-M-CC Ду 40
від 7 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (38) 279-54-75
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лічильник холодної води сухохідний Zenner MTKD-M-CC
Діаметри умовних проходів: Ду 40 мм.
Лічильник Zenner MTKD-M оснащений 8-розрядним регістром лічильника з сухим лічильним механізмом та модуляторним диском. Це забезпечує електронне нереактивне сканування та є основою віддаленого зчитування даних лічильників по радіо за допомогою LoRaWAN або wM-bus. Можливий комбінований модуль M-Bus/Pulse.
Особливості лічильника:
- Багатоструменевий лічильник із сухим лічильним механізмом із захищеною магнітною муфтою
- Для горизонтального та вертикального монтажу (також для висхідних та низхідних труб)
- Оглядове вікно скло/мідь (IP68)
- Робочий тиск 16 МПа
- Діапазон показань від 0,1 до 99 999 м3
- Метрологічний клас С (R 160)
- Рахунковий механізм обертається на 355 °
Опції AMR (автоматизоване зчитування показань лічильників)
Стандарт із інтерфейсом зв'язку для модулів EDC (Electronic Data Capture):
- бездротовий радіомодуль M-Bus EDC відповідно до стандарту OMS (868 МГц)
- радіомодуль EDC LPWAN для LoRaWAN, SIGFOX)
- EDC-комбінований M-Bus та імпульсний модуль
Технічні характеристики
| Номінальна об'ємна витрата | Q3 | м³/год | 6,3 | 10 | 16 | 25 |
| Порівняно з номінальним потоком (EWG) | Qn | м³/год | 3,5 | 6 | 10 | 15 |
| Стандартний діапазон вимірювання | Q3/Q1 | R | 160H/40V | 160H/40V | 160H/40V | 160H/40V |
| Максимальна об'ємна витрата | Q4 | м³/год | 7,88 | 12,5 | 20 | 31,3 |
| Перехідна об’ємна витрата | Q2 | л/год | 63H/253V | 100H/400V | 160H/640V | 250H/1000V |
| Мінімальна об'ємна витрата | Q1 | л/год | 40H/158V | 63H/250V | 100H/400V | 156H/625V |
| Поріг чутливості | л/год | <10 | <10 | <20 | <45 | |
| Діапазон показників | min | л | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |
| max | м³ | 99999 | 99999 | 99999 | 99999 | |
| Температурний діапазон | T50 | °C | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Робочий тиск, макс. | MAP | бар | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Номінальний діаметр | Ду | мм | 25 | 32 | 40 | 50 |
| дюйм | 1 | 1¼ | 1½ | 2 | ||
| Довжина (без штуцерів) | L2 | мм | 260 | 260 | 300 | 300 |
| Різьба G x B | D1 | дюйм | 1¼ | 1½ | 2 | 2½ |
| Різьба штуцера | D2 | дюйм | 1 | 1¼ | 1½ | 2 |
| Ширина приблизно | B | мм | 95 | 95 | 110 | 110 |
| Висота приблизно | H1 | мм | 120 | 120 | 145 | 150 |
| H2 | ∼30 | ∼35 | ∼40 | ∼50 | ∼60 | |
| Вага | кг | 2,1 | 2,1 | 4,0 | 4,0 |
Креслення лічильника MTKD

Лічильний механізм лічильника MTKD

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ZENNER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування лічильника | Промисловий |
| Тип лічильника | Механічний |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Використання | Для холодної води |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Умовний прохід | 40 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 20 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 16 куб.м/год |
| Метрологічний клас | С |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний/похилий |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | 5 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 50 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 300 мм |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 800 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське упакування - картонна коробка.



