
Лічильник газу мембранний Dresser Itron (Actaris) SN G25
від 44 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (44) 360-18-19
- +380 (68) 205-57-50
- +380 (68) 205-57-51
Лічильник газу мембранний Dresser (Itron) (Actaris) SN G25.
Лічильники газу мембранні SN, що випускаються на заводі компанії Dresser (Itron Gmbh) (Actaris), Німеччина, призначені для вимірювання обсягу спожитого природного газу, фізико-хімічні показники якого відповідають ГОСТ 5542-87 та інших неагресивних газів, у тому числі для комерційного обліку.
· Лічильники відповідають вимогам та рекомендаціям EN 1359:1998, EC, OIML, MID 04/22/EC та ДСТУ EN 1359:2006.
· Лічильники G25 випускаються наступних типорозмірів: DN40мм і DN50мм.
· Лічильники призначені для експлуатації при температурі навколишнього середовища від мінус 30 до плюс 60 °C, атмосферному тиску від 84 до 106,7 кПа, температури вимірюваного середовища від мінус 25 до плюс 55 °C та відносної вологості не більше 95% при температурі плюс 35 °C.
· Температура зберігання від мінус 40 до плюс 70 °C.
· Всі лічильники оснащені пристроєм захисту від зворотного рахунку при установці лічильника в напрямку, протилежному напрямку потоку газу.
· Всі лічильники оснащуються вбудованою гільзою для датчика температури.
· Робоче положення лічильників – приєднувальними штуцерами вгору.
До лічильників можуть бути підключені електронні коректори об'єму газу, оснащені низькочастотними входами, наприклад, SEVC-D(Corus)ТМ, що випускаються компанією Itron.
Динамічний діапазон 1:160.
Виконання "O" - під НЧ датчик.
Виконання "C" - під індуктивний датчик, радіомодуль.
Комплект монтажних частин Ду50 мм (штуцер, гайка, прокладка) - замовляється додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itron |
| Країна виробник | Німеччина |
| Область застосування лічильника | Комунально-побутової |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 40 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 25 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.25 куб.м/год |
| Похибка | ±1,5% |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Вага | 13.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приєднувальний розмір | 2" |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | -25 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 55 град. |
| Міжповірочний інтервал | 2 років |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 443 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 457 мм |
- Ціна: від 44 300 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка. Картонна коробка. Рекомендуємо використовувати додаткову упаковку при транспортуванні.

